środa, 03 maja 2006
Koloejna kategoria
Jak pisałam wczoraj, dzisiaj dodaje nową kategorie. Zrobiłam sporo fotek i część dziś tutaj dodam, miała to być znaczna część, ale jestem juz zmęczona, źle się czuje i muszę się uczyć z matmy ;-/
A więc, cuda architektóry.....A w tym domku mieszkała moja prapra babci i spędziła młodość pra babcia.
Niestety zdjęcie robiłam podczas jazdy i wyszło tylko kawałek domu, to ten z numerem.I teraz nieco młodsze, miejskie budynki.Reszta już jutro, mam nadzieję, że się wam spodobało. Tylko mam taką przeogromną proźbę, zostawiajcie komenty, BłAGAM!


Mój chom!
I oto nadszedł dzień w którym dodaje foto swojego najmniejszego i ostatniego już zwierzaka, chomika. Ukochanego Okruszka, a oto on.Prawda, że śliczny ;-)


wtorek, 02 maja 2006
Nowa kategoria, jeszcze jedna?!
Doszłam do wniosku, że dodam jeszcze jedną kategorie, a jednak, więć jutro będzie nowa tzrczecia, warto na nią poczekać, mam nadzieję, przynajmniej mnie te zdjęcia się podobają, ale o tym jutro. A teraz zapraszam do oglądańnia tego co wokół.Eh, niestety wystąpił problem z drugim zdjęciem, naprawię to jakoś, ale już nie dziś. Dzisiaj stanowczo mi się nie chce. heheh

Pora dodać kolejnego zwierzaka!
Nie będe się rozpisywać, to poprostu mój kochany kotek łatka.


I co dalej?
Pomyślałam, że będzie dobrze jeśli dodam jedną z nowych kategorii już dziś by jutro o niej nie zapomnieć. Nosi nazwę Prostota rzeczywistości. Mam nadzieję, że się wam spodoba. Dodam namiastkę zdjęć do niej. A kolejna nowa kategoria i masa zdjęć, jeśli podołam...... już jutro! A póki co zapraszam do oglądania!

Pierwsza jest budka telefoniczna pod sklepem spożywczym na Słowacjii. Pomyśleć, że można jeszcze rozmawiać prez takie coś! Aparat wygląda na nie zniszczony, ale.... do tej budki bałabym się wejść!A teraz próby robienia zdjęć w czasie jazdy ;-)


No w tej kategorii na razie to wszystko, ale obiecuje coś dodać. Zapraszam do kategorii ZWIERZęTA, gdzie dodałam zdjęcie swego kota, łatki.


Pewne zmiany
Najwyższa pora na nową notkę. Ostatnia jest z 27.04! Nie staram się, ale nie chciałam nic pisać skoro i tak nie miałam żadnych zdjęć, ale tak się dobrze składa, że byłam wczoraj na wycieczce i wprowadzę kilka zdjęć. Poszerze też dział o zwierzętach i wprowadzę całkiem nowy, ale o tym już jutro, chyba, że zechce mi się te namiastkę wprowadzać dziś, no jeszcze zobaczę, a póki co zapraszam do oglądania zdjęć z wycieczki na Słowację.

Mam nadzieję, że wam się podobały te zdjęcia ;-)
czwartek, 27 kwietnia 2006
Znów o rok więcej......
Cóż, tak się dziwnie składa, że mam dzisiaj urodziny, heh.
Rok więcej, o rany! Czy ten czas musi biec tak szybko?
Pamiętam to jak wczoraj gdy dziesięć lat temu, na piąte urodziny dostałam królika........ Miniaturkę, nazywał się Tuptuś, taki czarny z białą krawatką.
Ale był super.


19:18, gaga997
Link Dodaj komentarz »
środa, 26 kwietnia 2006
Kolejna porcja zdjęć z mojego kolorowego świata.....
Pomyślałam, że będzie fajnie jeśli tu coś dodam, eh gdyby tylko ten skaner zachowywał się jak trzeba.... Jak chce coś zeskanować i wpuścić na kompa to wyskakują jakieś śmieszne komunikaty, eh.
A teraz mój kolorowy świat, nie lubie zimy, ale cóż :-)
Kolejna porcja zdjęć z mojego kolorowego świata......
I pora na kolejna porcje zdjęć. Znów mój kolorowy świat.
Tym razem bedzie to porcja z sylwestra i jeszcze troche jakiś zimówek, a jak dojdę do porozumienia ze kanerem to wprowadzę cieplejsze klimaty ;-)

Sylwek i petardy

A teraz zaśnieżony, kolorowy świat ;-)
CSS czyli problemy
No cóż ze zmianą ustawień sobie nie poradzę, nie wiem i mnie to wkurza, ze właśnie nie wiem jak sie posługiwać tam w tym css. Dlaczego tu nie ma jakiś szczegółowych opisów co i jak?! Normalnie nie mogę!

09:08, gaga997
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2